DANE POKAZUJĄ, ŻE „INTELIGENTNE PIENIĄDZE“ CHCĄ KUPIĆ BITCOIN ZA 8.800 DOLARÓW.

W ciągu ostatnich kilku dni Bitcoin i reszta rynku kryptograficznego niedźwiedzie zmuszały BTC do nurkowania już za 10.000 dolarów.
Wsparcie znalezione tuż poniżej tego regionu cenowego było znaczne, ponieważ BTC szybko się odbiła i wróciła do regionu górnych 10.000 USD.
W międzyczasie byki i niedźwiedzie znalazły się w impasie, a krypto waluta umacnia się, próbując w najbliższym czasie uzyskać bardziej wyraźną orientację.
Jeden z analityków wskazuje na dane, które pokazują, że wieloryby chcą dodać do swoich pozycji BTC w regionie 8.000 dolarów.
Oznacza to, że w najbliższych tygodniach i miesiącach może się tu zdarzyć.
Bitcoin i zagregowany rynek kryptograficzny błysnęły w ostatnich tygodniach kilkoma mieszanymi znakami.

Pomimo silnej siły w ciągu ostatniego miesiąca, BTC wymazał większość swoich ostatnich zysków, kiedy to sprzedający zmuszali go do najniższego poziomu 9 990 dolarów, zanim był w stanie odbić się z powrotem do połowy regionu 10 000 dolarów.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Ta presja na sprzedaż pojawiła się dość nieoczekiwanie i pokazuje, że region 12.000$ pozostaje ogromnym poziomem oporu makro dla krypto.

Miejsce, w którym będą się rozwijać, może zależeć od tego, czy byki będą w stanie odzyskać 11.000 dolarów – ponieważ wcześniej poziom ten był silnym wsparciem dla kryptońskiego benchmarku.

Dane sugerują, że wieloryby czekają na to, aby zaobserwować znacznie niższe poziomy niżu, zanim wzrosną one wyżej.

BITCOIN WYKAZUJE OZNAKI SŁABOŚCI POMIMO OBECNEJ STABILNOŚCI

W momencie pisania, Bitcoin Profit handluje nieco poniżej 3% po swojej obecnej cenie 10.500 dolarów. Jest to około ceny, po której handlował w ciągu ostatnich 24 godzin.
Po wczorajszym intensywnym wyprzedaży, BTC była w stanie znaleźć pewną stabilizację w swoim obecnym regionie cenowym, a sprzedający muszą jeszcze raz sprawdzić swój kluczowy poziom wsparcia w wysokości 10.000 dolarów.

Jeśli jednak kupujący nie są w stanie zepchnąć go z powrotem powyżej 11.000 dolarów, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie wystąpią niższe poziomy sprzedaży.

„INTELIGENTNE PIENIĄDZE“ CHCĄ KUPOWAĆ ZA 8.800 DOLARÓW.

Jednym ze wskaźników, że dolne granice mogą być nieuchronne dla Bitcoin jest obecność ciężkich ofert od wielorybów w regionie górnych 8000 dolarów.
Wskazuje to na to, że spodziewają się one, że krypta zanurzy się w kierunku tych niżów.

„Miło cię znowu widzieć Bitfinex Whale“. Mądre pieniądze mają swoje oferty na 8800 dolarów. Spodziewam się, że dno będzie prawdopodobnie w pobliżu“, wyjaśnił jeden z analityków, wskazując na poniższy wykres, podkreślając oferty w regionie.

Bitcoin

Wizerunek dzięki uprzejmości Cole’a Garnera.
Nadchodzący weekend prawdopodobnie okaże się przełomowym momentem dla Bitcoina.